Veikala noteikumi

Vispārējie noteikumi

  • Preces pasūtīšana notiks interneta veikalā www.marissafleur.lv. Pēc pasūtījuma izveides uz klienta norādītajā e-pastā saņems informatīva rakstura pasūtījuma apstiprinājumu.
  • Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts 2 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas.
  • Ja kāda no precēm nav pieejama, mēs sazināsimies ar Jums, lai noskaidrotu, vai varam piedāvāt kādu alternatīvu, vai gaidāms preces pievedums. Ja prece nebūs pieejama un Jūs negribēsiet to maiņu uz citu, mēs atgriezīsim Jums naudu par šo preci.
  • Prece pasūtītājam tiek izsūtīta tikai pēc priekšapmaksas saņemšanas.
  • Saņemot preci, pārliecinieties par tās atbilstību pavadzīmei! Par kļūdām un defektiem jāziņo piegādātajam (SIA „Marissa Fleur”) trīs dienu laikā no preču saņemšanas brīža. Šim nolūkam jāizmanto e-pastu [email protected] pievienojot defekta fotogrāfiju. Vienas darba dienas laikā ar Jums sazināsies firmas pārstāvis.Preču atgriešanas un naudas atmaksa


Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzam pārliecināties, vai preces atbilst jūsu iecerēm, ir vēlamajā krāsā, formā, izmērā un materiālā. Neskaidrību gadījumā lūdzam uzdot mums jautājumus pa tālruni +371 29154488 vai sūtot tos uz e-pastu: [email protected]


Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt  SIA “Marissa Fleur” iegādāto preci 14 kalendāro dienu laikā no tās saņemšanas brīža, to nosaka Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12.pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 207 ”Noteikumi par distances līgumu”  vai nomainīt pret citu lidzīgas vērtības preci.


Ja ir iegādāta prece ar defektu, pircējam nekavējoties ir jāpaziņo par to SIA “Marissa Fleur” pa tālruni +371 29154488 vai e-pastu: [email protected]


Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta, kā to nosaka PTAL 12.panta 4.daļa: “Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam”. Preces atpakaļnosūtīšanas izdevumus ir jāsedz patērētajam.

LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa paredz, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. SIA “Marissa Fleur” patur tiesības atteikt pircējam izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts. Iegādāto preci Jūs drīkstat pārbaudīt, bet ne lietot. Preces oriģinālajam iepakojumam jābūt saglabātam un nebojātam (jāatver rūpīgi ar šķērēm), kā to nosaka PTAL 12.panta 6. daļa „patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību termiņā.”.


Par preci samaksātā nauda tiks atgriezta ar pārskatījumu 14 dienu laikā pēc patērētāja rakstveida atteikuma saņemšanas un preces saņemšanas. Nauda pēc preces atgriešanas tiks atgriezta Jūsu bankas kontā. Pārdevējs ir tiesīgs neatmaksāt pircējam tā samaksāto naudas summu par preci, kamēr pircējs to nav atgriezis atpakaļ interneta veikalā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.