POLIMĒRMĀLA ZIEDU VEIDOŠANAS KURSI 

Veidot reālistiskus ziedus, oriģinālas skulptūras, dekorus un saldumus no pašsacietējoša japāņu polimērmāla ClayCraft by DECO (Decoclay) var iemācīties ikviens!

Japānas DECO Clay Craft Akadēmijā izstrādātā mācību programma dod iespēju apgūt veidošanas pamatus bez priekšzināšanām. Lai sāktu apmācību, nav nepieciešamas īpašas radošās spējas vai veidošanas pieredze. Galvenais - vēlme, un Jums veiksies!

Mūsu studijā Jūs iemācīsities veidot skaistas ziedu kompozīcijas, nevīstošus pušķus, ekskluzīvas rotaslietas un skulpturālas miniatūras, kas ne tikai izgreznos Jūsu interjeru, frizūru vai tērpu, bet arī būs oriģināla dāvana Jūsu draugiem un tuviniekiem.

CLAYCRAFT™ by DECO® (Decoclay) polimēra māls ir viegls un patīkams pieskārienam, tāpēc veidošana sagādā patiesu prieku un gandarījumu.

Izžūstot un sacietējot, ziedi kļūst pietiekami izturīgi, viegli un, atšķirībā no dzīvajiem augiem, tie tikai nesmaržo.

Jau pēc 3-4 nodarbībām Jūs varēsiet patstāvīgi veidot ziedu dekorus, kompozīcijas un unikālas dāvanas saviem draugiem un tuviniekiem!

Nodarbībās tiek nodrošināta bilingvāla apmācība latviešu un krievu valodā nelielās grupās līdz 7 dalībniekiem. Apmācība pamatakursa programmā pieejama visiem interesentiem no 15 gadu vecuma.

Mūsu studija arī piedāvā apmācības programmu DECO Clay Craft Akadēmijas veidošanas instruktora sertifikāta iegūšanai.

Studijas darbības laikā vairāk nekā 30 mūsu audzēknes ir veiksmīgi nokārtojušas eksāmenus un ieguvušas DECO Clay Craft Akadēmijas instruktora diplomu. Daudzas no viņām ir nodibinājušas savas studijas gan Latvijā, gan Lietuvā, Itālijā, Lielbritānijā un citās Eiropas valstīs.

Daudziem mūsu audzēkņiem veidošana kļuvusi ne tikai par jaunu hobiju un aizraujošu nodarbošanos, bet ir arī papildus ienākuma avots!

Skatīt: Pamatprogramma | Cenas | Nodarbību saraksts

Vairāk informācijas iegūsiet sadaļā Jautājumi.

Iepazīšanās meistarklases iesācējiem

Ja neesat pārliecināts, vai Jums patiks veidošana, aicinām apmeklēt Iepazīšanās meistarklases iesācējiem.

Meistarklases laikā uzzināsiet CLAYCRAFT™ by DECO® pašcietējošā polimēra māla veidošanas specifiku un nianses. Un dosieties mājup ar paša veidotu rotājumu.

Pieteikties iepazīšanās meistarklasei vai apmācības kursa nodarbībai varat jums piemērotākajā veidā:

PIETEIKTIES MEISTARKLASEI

[email protected]
FB @marissafleurkids
Instagram: @marissafleur

Mūsu adrese:

Art studio "Marissa Fleur"
Kr. Barona iela 138  (netālu no VEF tilta)
Rīga, LV-1012, Latvija

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.