MŪSU KOMANDA

Marina Potjomkina

Art studijas “Marissa Fleur” dibinātāja un pasniedzēja.

Es ļoti mīlu ziedus! Un man vienmēr ir žēl noskatīties, kā tie vīst…


2010.gada pavasarī es Internetā pamanīju neiedomājami skaistu ziedu kompozīciju. Vēl lielāks bija mans pārsteigums, kad uzzināju, ka tie ir rokām veidoti mākslīgie ziedi no polimēra māla. Šie burvīgie ziedi atstāja neaizmirstamu iespaidu, un es biju neaprakstāmi priecīga, kad uzzināju, ka pastāv iespēja apgūt to veidošanas tehniku DECO Clay Craft Akadēmijā.


Tobrīd Latvijā vēl nebija Akadēmijas pārstāvniecības, tāpēc devos mācīties Jūlijas Kornukovas veidošanas skolā Pēterburgā, kur veiksmīgi nokārtoju eksāmenus un ieguvu DECO Clay Craft veidošanas instruktora sertifikātu.


2012.gada oktobrī es atvēru savu studiju Rīgā, kur šobrīd kopā ar savām skolniecēm, DECO Clay Craft instruktorēm Aiju Kalniņu, Oļesju Čebotarjovu un Taisiju Gromovu ar prieku dalāmies savā pieredzē un zināšanās ar saviem audzēkņiem.


Aicinu arī Jūs pievienoties veidošana kursiem mūsu art studijā “Marissa Fleur”!


Viens no jaukākajiem mirkļiem manā darbā ir redzēt prieku un sajūsmu manu audzēkņu un klientu acīs! Un esmu ļoti laimīga, jo katru gadu šādu mirkļu kļūst arvien vairāk!


Vairāk informācijas par manu radošo darbību atradīsiet sadaļā “Publikācijas”.

FB marissastudio
Instagram @marissafleur

Aija Kalniņa

Art studijas “Marissa Fleur” pasniedzēja.

Marinas Potjomkinas audzēkne, sertificēta DECO Clay Craft Akadēmijas instruktore. Aijas aizraušanās ir dažādas radošas nodarbes, īpašu uzmanību pievērš miniatūriem izstrādājumiem un sīkām detaļām, kas piešķir viņas darbiem īpašu izsmalcinātību un vieglumu.

Kopš 2015.gada septembra strādā par CLAYCRAFT™ by DECO® polimēra māla ziedu un figūriņu veidošanas pasniedzēju Art studijā “Marissa Fleur”.

FB @aija.kalnina.71
Instagram @aija_kalnina

Oļesja Čebotarjova


Art studijas “Marissa Fleur” pasniedzēja.

Marinas Potjomkinas audzēkne, sertificēta DECO Clay Craft Akadēmijas instruktore. Oļesja pēc izglītības ir dizainere, radoša un talantīga meistare. Viņa saista ne tikai ziedu veidošana, bet arī skrapbukings un interjera priekšmetu veidošanu.

Kopš 2016.gada augusta strādā par CLAYCRAFT™ by DECO® polimēra māla ziedu un figūriņu veidošanas pasniedzēju art studijā “Marissa Fleur”, kā arī vada meistarklases Botāniskā bareljefa veidošanā un epoksīda sveķu liešanā.

FB @olesja.cebotarjova

Taisija Gromova


Art studijas “Marissa Fleur” pasniedzēja.

Marinas Potjomkinas audzēkne, sertificēta DECO Clay Craft Akadēmijas instruktore. Taisiju saista ne tikai ziedu veidošana, viņa arī glezno, aizraujas ar dejošanu apmeklē dažādas radošās meistarklases, veido burvīgus ziedu aksesuārus bērniem.

Kopš 2017.gada marta strādā par CLAYCRAFT™ by DECO® polimēra māla ziedu un figūriņu veidošanas pasniedzēju art studijā “Marissa Fleur”, kā arī vada meistarklases Botāniskā bareljefa veidošanā.

FB @theflowerstorycom

Instagram @the_flower_story

Gaļina  Vaščjonoka


Studijas “Marissa Fleur” administratore un pasniedzēja polimērmāla figuriņu veidošanā bērniem.

Pirms desmit gadiem Gaļina pievērsās interjera dekoru izgatavošanai un par sev vistuvāko atzīst individuāla dizaina pērļu un dabīgo akmeņu rotu veidošanu. Veiksmīgi apguvusi neskaitāmus radošos kursus (t.sk. sertificētu figūriņu veidošanas kursu bērniem) un meistarklases Latvijā un ārzemēs.

+371 26 133 389
[email protected]
FB @marissafleurkids

Kazuko Miyai

DECO Clay Craft dibinātāja, DECO Clay Craft Akadēmijas prezidente Japānā.


Pēc unikālā polimērmāla CLAYCRAFT™ by DECO® radīšanas, Kazuko izstrādāja īpašu ziedu un miniatūru skulptūru veidošanas tehniku, un 1981.gadā Tokijā, Japānā nodibināja DECO Clay Craft Akadēmiju, kur katrs var apgūt reālistisku ziedu veidošanas prasmes. Šobrīd Kazuko turpina pilnveidot veidošanas tehniku, organizē izstādes un meistarklases, kam ir milzu atsaucība gan Japānā, gan ārpus tās robežām. Katru gadu Kazuko rīko meistarklases Krievijā un 2017.gadā viesojās arī Rīgā.

+81 (3) 3630 2082
[email protected]
FB @DECOClayCraftAcademy
Instagram @decoclay
www.decoclay.co.jp

Yukiko Miyai 


DECO Clay Craft Akadēmijas prezidente ASV (Honolulu, Havaju salās).

Jukiko, Kazuko Mijai meita, arī nodarbojas ar polimērmāla veidošanu un 2000.gadā aizsāka apmācību ASV, kur atvēra savu skolu Honolulu Havaju salās. Jukiko turpina pilnveidot veidošanas mācību programmu, pastāvīgi izstrādā jaunus projektus un kursus. Viņa viesojas ar meistarklasēm Āzijas valstīs un Krievijā un 2017. un 2018.gadā apmeklēja arī Rīgu.

+1 (808) 735 7800
[email protected]
FB DECOClayCraftAcademy
Instagram @decoclaycraft
www.decoclay.com

Olga Petrova (Ольга Петрова)

Pirmā CLAYCRAFT™ by DECO® veidošanas meistare-instruktore Krievijā, Olga beigusi DECO Clay Craft Akadēmiju Havaju salās un 2008.gadā atvēra savu pirmo veidošanas skolu Maskavā. Pateicoties Olgas darbam, CLAYCRAFT™ by DECO® polimērmāla veidošanas meistarība izplatījās visā Krievijā un aiz tās robežām.

Olgas Petrovas veidošanas skola:
Usačova iela 29-2-86, Maskava

+7 (499) 24 535 24
[email protected]
www.decoclay.ru
Instagram @claycraftbydeco

Jūlija Kornukova (Юлия Корнукова)

Pēc apmācības kursa Olgas Petrovas veidošanas skolā 2009.gadā Jūlija nodibināja savu CLAYCRAFT™ by DECO® veidošanas skolu Pēterburgā. Mūsu studijas pasniedzēji ir apguvuši savu zināšanu un jaunu veidošanas tehniku pamatus tieši pateicoties Jūlijas nodarbībām.

Jūlijas Kornukovas veidošanas skola:
Lielais prosp. (Petrogradas raj.) 29а - studija 413, Pēterburga

+7 (931) 24 423 58
[email protected]
www.decoclay.spb.ru
Instagram @instayujka